Dioráma - Mapa Stredozeme Pána Prsteňov

Kód: 1158
Novinka Tip
Neohodnotené
51,90 €
Skladom
Možnosti doručenia

Tak toto je splnený sen: Stredozem v jej plnej kráse. Plnej, drevenej kráse. Ako ultimátny fanúšik pána prsteňov nemôže chýbať mapa pri čítaní kníh. Dodáva tak príbehu skutočnosť a vyššiu mieru dopadu na čitateľa, pokiaľ si to viem aj takto vizualizovať.

Produkt je dodávaný aj so stojanom.

Romery prduktu sú: 24 cm X 18,5 cm

Detailné informácie

Rýchle dodanie
doprava zdarma nad 65€
Kuriéri to dotiahnu cez Vašich psov a susedy až k Vám... Dokonca Vás aj oblečú a pochvália. Ale to vlastne robí len kuriér Milan. Milan je riadne číslo.
Darček zdarma
A k tomu darček zdarma
Ku každej objednávke. Žiadne Hulu Hulu, ale Real Blessing + Real Boost. Jak píšeme v popisoch + niečo navyše... To Chceš.
Garancia doručenia
Garancia doručenia
Nepoškodeného tovaru. Fakt dávame pri tom balení bacha. Iba Ivana nedáva bacha. Ale Ivana u nás nerobí s tovarom čiže...
Sme slovenská firma
Sme slovenská firma
Nákupom u nás pomáhate slovenským firmám, grafikom, agentúram, marketérom, no proste všetkým tunajším makačom :-)

Podrobný popis

Vitajte v našej exkluzívnej kolekcii ručne vyrezávaných diorám! Predstavujeme vám náš originálny kúsok - drevenú vyrezávanú diorámu mapy Stredozeme z dychberúcej fantazijnej série Pán Prsteňov.

Táto nádherná drevená dioráma je jedinečným umeleckým kúskom, ktorý prináša do vášho domova kúsok Stredozeme - krajiny bohaté na dobrodružstvo, mýty a epické príbehy. Každý detail mapy bol s láskou vyrezávaný ručne, aby zachytil atmosféru a krásu tohto fiktívneho sveta v každom jeho uhle.

Svojím precíznym vyrezávaním a pozornosťou k detailom tento dioráma neponúka len estetický pôžitok, ale aj spôsobuje, že sa cítite, akoby ste sami vstúpili do sveta Pána Prsteňov. Povzneste svoj interiér na novú úroveň a nechajte sa unášať dobrodružstvami, ktoré Stredozem má ponúknuť.

Naša drevená vyrezávaná dioráma mapy Stredozeme je ideálnym darčekom pre každého fanúšika Pána Prsteňov alebo milovníka fantasy svetov. Okrem toho, že je to výnimočný umelecký kúsok, je aj výborným spôsobom, ako prejaviť váš záujem o túto epickú sériu.

Ponorte sa do fascinujúceho sveta Stredozeme s našou drevenou vyrezávanou diorámou a nechajte sa unášať príbehmi, ktoré tento svet ponúka. Objednajte si teraz a získajte si vlastný kúsok Stredozeme do vášho domova!

Dodatočné parametre

Kategória: Voľný čas
Téma: Pán Prsteňov
Voľný čas: Diorámy