Spolupráca - Pridaj sa k nám!

4862937

Nový predajný kanál pre Vás a Váš projekt - Zdarma a bez námahy

 

Ste občianske združenie, útulok, kapela, grafik, kultúrna alebo športová organizácia?

 

            V rámci nášho e-shopu vznikla iniciatíva ,,Podpor Okolie", ktorá sa zaoberá podporou takýchto projektov, ktoré majú v dnešnom svete väčší zmysel, než kedykoľvek predtým.

            Poďme si o tom v krátkosti povedať viac. Podporu Vášmu projektu vieme sprostredkovať veľmi pohodlne. Na našej stránke e-shopu vieme predávať Váš merch, napr. tričko s Vaším logom, vtipnou grafikou a z každého predaného kusu Vám vzniká priama provízia, ktorú Vám na konci mesiaca pošleme priamo na účet.

            V prvej fáze začíname so základným balíkom merchu (tričko, mikina, šiltovka, hrnček.), ktoré potlačíme s Vašim logom, prípadne niečím iným podľa Vašich predstáv. Pokiaľ by ste mali záujem aj o nejaký iný merch, sme otvorení diskusii.

 

Aký je postup a najväčšie výhody spolupráce?


1. Pohodlie. Z Vašej strany nie sú potrebné žiadne kroky, o všetko sa postaráme my, či o merch, či o platenie propagácie, o samotný predaj, zaslanie mesačného súhrnu a vyplatenie provízie.


2. Nič vás to nestojí. partnerstvo nepodlieha žiadnym poplatkom a nič za to nedáte.


3. Skvelá myšlienka. Dáme dokopy množstvo mikro komunít a príbehov na jedno miesto a ľudia ho budú vyhľadávať za účelom priamej podpory danej komunity, prípadne príbehu Vášho projektu.


4. Nový predajný kanál, ktorý Vás energiou nestojí nič a môže len a len
pomôcť. Uvedomujeme si, že nie je to spočiatku nejaký lukratívny biznis model, hovoríme spočiatku o pár eurách, ktoré budú posielané na Váš účet, ale každá koruna navyše dobrá.

 

Ako vyzerajú provízie?


Provízie sú počítané podľa daného produktu... Každý iný merch naceníme samostatne a po vzájomnom súhlase púšťame do obehu. Merch a provízie v základnom balíku sú nacenené takto:


Každá predaná mikina - 1€ pre Vás
Každé predané tričko 1€ pre Vás
Každá predaná šiltovka - 1€ pre Vás
Každý predaný hrnček - 1€ pre Vás


V prípade záujmu nás kontaktujte a dohodneme detaily. Návrhy merchu Vám pošleme na mail a po ich shválení ich pridáme na náš eshop.

Raz mesačne Vám pošleme na mail výpis predaného Vášho merchu a súhrn provízií, ktoré zašleme na účet.

Ak by ste chceli byť proaktívni, zašleme Vám banner, ktorý si viete zavesiť na Váš web, prípadne raz za čas ho zazdieľať na Vašich sociálnych sieťach na nárast objednávok a zvýšenie povedomia a samozrejme Vašej provízie.

Čo z toho máme my?


1. Čaká nás dlhá cesta, ale veríme myšlienke. Navyše máme overený systém na vytváranie merchu a na našom eshope si tak vieme zvýšiť návštevnosť a podporiť i ďalšie naše produkty v predajoch.

2. Takáto funkčná platforma a affiliate systém v oblasti útulkov na Slovensku chýba, je to vhodný priestor na budovanie nejakého nového príbehu, ktorý je fresh.

3. Nakoľko zaobstarávame úplne všetko okolo predaja merchu, samozrejme
zarobíme i na samotnom predaji ,,trička s Vašim logom".

 

Tak sa nám určite ozvi a prejdeme to.

Telefónne číslo

+421 944 767 105 

          Email          

shopgggod@gmail.com

    Facebook   

GG/GOD

    Instagram 

gg_god_eshop