Najpredávanejšie

Lampa - Godzilla
Lampa - Godzilla
Skladom
Kód: 1096
 
64,50 €
1 položiek celkom
Lampa - Godzilla
Tip
64,50 €

Tak túto lampu máte k dispozícii o trochu neskôr než ostatné. Keď som ju uvidel. Nechal som si hneď prvý pilotný kúsok. Sorry, tých pár dní, kým sa dodala nanovo ste už všetci prežili a teraz si môžeme navzájom spolu volať a hovoriť si skvelé zážitky s lampou. No nie je úžasná?

Lampa je v rozmere 25,5 cm x 20,5 cm a je vyrobená celá z dreva.

Výrobok je handmade produkt.

Súčasťou balenia je aj adaptér. Stačí zapojiť do elektriny a ono to žije!!!!

Súčasťou balenia je aj diaľkový ovládač. Lampu si viete vysvietiť podľa svojej chuti a vkusu. K dispozícii máte množstvo farieb a rôznu intenzitu svetla, či programy, kde sa farby menia presne podľa Vašich predstáv.

Skvelo slúži aj podľa Feng Shui. Ak ste to doteraz nevedeli, takýto typ svetla by ste mali mať v ľavom hornom rohu izby, keď vojdete do miestnosti. V tomto rohu by sa malo nachádzať teplo alebo svetlo, ideálne oboje naraz, alebo ideálne lampa na motívy sveta Godzilly, ako táto naša. Posledná informácia je špeci dôležitá.

Handmade Drevená Lampa - Oživte Legendu s Godzillou

Vítajte do sveta, kde sa stretnú majstrovská remeselná práca a nesmrteľný obor - Godzilla! Naša exkluzívna handmade drevená lampa prináša túto legendárnu postavu k životu, čím vytvára jedinečný zážitok v osvetlení a dekorácii vášho priestoru.

Kľúčové Vlastnosti:

  1. Godzilla v Celom Svojom Lesku: Precízne vyrezávaná postava Godzilly prináša na život denne populárneho obra s úchvatnými detailmi a výrazmi.
  2. Osvetlenie so Silným Charakterom: Integrované LED svetlá podčiarkujú postavu Godzilly, vytvárajúc unikátny svetelný efekt a atmosféru.
  3. Handmade Kvalita: Každá lampa je vytváraná s láskou a pozornosťou k detailom, zabezpečujúc jedinečný a kvalitný kus.

Prečo Si Vybrať Godzillu v Podobe Lampy?

  • Ikonický Design: Godzilla nie je len lampou, je to umelecký kúsok so symbolikou sílnej a nezničiteľnej bytosti.
  • Ručná Výroba: Každá lampa je vyrobená s pevným odhodlaním a remeselným majstrovstvom.
  • Originálny Darček: Pre fanúšikov Godzilla univerza je táto lampa ideálnym darčekom, ktorý zdobí a osvetľuje.

Oživte svoj domov s jedinečným kúskom, ktorý prináša do vášho prostredia nezabudnuteľnú atmosféru. Objednajte si našu handmade drevenú lampu s Godzillou a nechajte svoje obývačky žiariť silou legendy!

Kód: 1096
Rýchle dodanie
doprava zdarma nad 65€
Kuriéri to dotiahnu cez Vašich psov a susedy až k Vám... Dokonca Vás aj oblečú a pochvália. Ale to vlastne robí len kuriér Milan. Milan je riadne číslo.
Darček zdarma
A k tomu darček zdarma
Ku každej objednávke. Žiadne Hulu Hulu, ale Real Blessing + Real Boost. Jak píšeme v popisoch + niečo navyše... To Chceš.
Garancia doručenia
Garancia doručenia
Nepoškodeného tovaru. Fakt dávame pri tom balení bacha. Iba Ivana nedáva bacha. Ale Ivana u nás nerobí s tovarom čiže...
Sme slovenská firma
Sme slovenská firma
Nákupom u nás pomáhate slovenským firmám, grafikom, agentúram, marketérom, no proste všetkým tunajším makačom :-)