O nás

GG GOD

blobid0(1)
 

Neošúchaná značka gamerov, filmových a seriálových fanúšikov.

Ouright, týmto my žijeme. Tak prečo s tým nepracovať? Veď je to jediná cesta, ako sa dnes nezblázniť. Keď je vášeň Vaša práca, tak sa to ťahá ľahšie, preto omrkni aj iné moje projekty, ako napríklad laser game aréna:

www.lasergamemichalovce.sk

FB: Laser Game Michalovce

 

alebo kapelka:

FB: Ronan Warg

Youtube: https://www.youtube.com/@ronanwarg

 

alebo e-shop:

https://www.gg-god.sk/

 

Ou vlastne vy ste už tu

:D

 GG GOD - Vaša streetová, gamerská a fanúšikovská móda

 

 

                               Mosquito Bites

                                                                               Mb-logo-png-modified(1)

Pokiaľ sa čuduješ, odkiaľ sa vzali veci od Mosquito bites, tak sa na minútu zastav a prečítaj si pár slov o tejto tajomnej značke. 

 

Ak je to pre teba úplná novinka, nemusíš sa báť, že znova strácaš prehľad v tomto svete na speede. Práve naopak, nič Ti neušlo. Mosquito bites je tak trochu staronový, vo svete dizajnu už nejakú dobu pôsobí, no doteraz šlo o tvorbu z trochu iného súdka. Pôvodne to nebola ani značka, ale pseudonym tatéra. Mosquito bites a.k.a. komárie štípance, nie preto, žeby si sa z našich vecí vyhádzal/a, tie sú zo 100pro bavlny. Názov je odvodený od klasického cievkového tetovacieho strojčeka, ktorý bzučí (čo je slabé slovo) ako komár a tak trochu štípe (tiež slabé slovo). 

 

Dizajny na tričká, mikiny, bundy, trenky… tie som plánoval robiť už od decka. Asi od doby, keď som mal v hlave geniálnu predstavu o farebnej zimnej bunde, ktorá sa nedala nikde kúpiť. Ako viac nápadov som aj tento časom zakopal pod zem. Nedávno však prišla príležitosť, pri ktorej som sa odvážil tú starú hrobku vykopať a vydal úplne prvú sériu originálnych motívov. 

 

Teraz ich púšťam do sveta ako mladé vtáčatá a dúfam, že to neskončí v prvom strome, pretože mám kopu nových nápadov, až niekam nad sekvoje, a keď sa dostanú k ľuďom s podobným vkusom ako mám ja, spolu tam snáď nakoniec doletíme. 

 

P.S. Každé umelecké vzdelanie som ukončil tak trochu predčasne, ale na druhú stranu som cestou samouka vytvoril jedinečný štýl, ktorý je absolútne nefalšovaný a nenútený. Učitelia, ktorí ma ten krátky čas niekam chceli nasmerovať, by asi krútili ústami pri pohľade na dnešné Mosquito bites motívy, no o nejakú akademickú kresbu mi nikdy nešlo, chcem predstaviť uvoľnenosť v každom ťahu, šialenej anatómií zvierat, nelogických tieňoch, čo môžu pôsobiť mätúco. Chcem ukázať svet ako ho vidím ja, bez foriem, striktných pravidiel, jednoduchý až plytký navonok, no vždy plný významov, ktoré nikto ešte nestihol pobrať ani za storočný život. 

  

Mosquito bites - plytké hlbiny.