Energetický nápoj - Boss LVL UP 250ml

Kód: 1273
Tip
Neohodnotené
Značka: GG/GOD
2,90 €
Skladom
Možnosti doručenia

Zostaňte svieži a plní energie s LVL UP – ultimátnym energetickým nápojom pre vaše herné maratóny, filmové večery a nekonečný binge-watching seriálov. LVL UP bol špeciálne vyvinutý pre hráčov a milovníkov zábavy, ktorí potrebujú udržať svoj výkon na vrchole, bez ohľadu na to, koľko levelov ešte majú pred sebou.

Pri kúpe od 24ks zľava 30%, aktivuje sa v košíku.

Hlavné vlastnosti:

  • Optimalizovaná energia: Každá plechovka LVL UP obsahuje precízne vyváženú kombináciu kofeínu, niacínu a vitamínov skupiny B, ktoré vám poskytnú dlhotrvajúcu energiu bez nepríjemných výkyvov.
  • Svieža chuť: Vychutnajte si osviežujúci nápoj s jemnou ovocnou chuťou, ktorý vás nielen nabudí, ale aj príjemne osvieži.
  • Fokus a koncentrácia: Naša špeciálna receptúra podporuje mentálnu bdelosť a sústredenie, takže môžete zlepšovať svoje herné skóre, alebo sa ponoriť do deja vašich obľúbených filmov a seriálov bez straty pozornosti.
  • Bez cukru: Vychutnajte si energiu bez zbytočných kalórií – LVL UP je dostupný aj vo verzii bez cukru, pre tých, ktorí dbajú na svoju líniu.

Špecifikácie:

  • Objem: 250 ml
  • Kofeín: 32 mg na plechovku
  • Balenie: Jednorazové plechovky alebo celé balenia

Prečo si vybrať LVL UP:

  • Energia na dlhé hodiny: Ideálne pre dlhé herné sessions, alebo maratóny vašich obľúbených seriálov.
  • Podpora výkonu: Zlepšuje reakčný čas a sústredenie, čím vám pomôže dosiahnuť nové herné rekordy.
  • Pohodlné a prémiové balenie: Praktické plechovky si môžete vziať so sebou kamkoľvek – do herného štúdia, na filmový večer s priateľmi alebo len tak na cestu.

Objednajte si LVL UP ešte dnes a zažite nový rozmer zábavy s nevyčerpateľnou energiou a sústredením! Vďaka LVL UP budete vždy pripravení na ďalší level – či už v hre, alebo v živote.

Detailné informácie

Rýchle dodanie
doprava zdarma nad 65€
Kuriéri to dotiahnu cez Vašich psov a susedy až k Vám... Dokonca Vás aj oblečú a pochvália. Ale to vlastne robí len kuriér Milan. Milan je riadne číslo.
Darček zdarma
A k tomu darček zdarma
Ku každej objednávke. Žiadne Hulu Hulu, ale Real Blessing + Real Boost. Jak píšeme v popisoch + niečo navyše... To Chceš.
Garancia doručenia
Garancia doručenia
Nepoškodeného tovaru. Fakt dávame pri tom balení bacha. Iba Ivana nedáva bacha. Ale Ivana u nás nerobí s tovarom čiže...
Sme slovenská firma
Sme slovenská firma
Nákupom u nás pomáhate slovenským firmám, grafikom, agentúram, marketérom, no proste všetkým tunajším makačom :-)

Podrobný popis

mustra energy drink-1-1

Dodatočné parametre

Kategória: Voľný čas
Voľný čas: Nápoje

blobid0