Stojan - Groot - Strážcovia Galaxie

Kód: 1180
Neohodnotené
Značka: GG/GOD
13,60 €
Skladom
Možnosti doručenia

Nechajte svoj mobil vydýchnuť a na chvíľu ho dať do opatery Groota. Ten už vie poskytnúť support svojim kamošom. Drevo na dreve, ktoré sa stará o drevo, ktoré slúži ďalšiemu drevu, to znie presne ako niečo, čo by mohol groot zvládnuť. Takýto stojaník na mobil z našej súkromnej dielne, úplná pohodička.

Udržujte od Thanosa a od vody.

Romery prduktu sú:  21 cm X 10,5 cm

Detailné informácie

Rýchle dodanie
doprava zdarma nad 65€
Kuriéri to dotiahnu cez Vašich psov a susedy až k Vám... Dokonca Vás aj oblečú a pochvália. Ale to vlastne robí len kuriér Milan. Milan je riadne číslo.
Darček zdarma
A k tomu darček zdarma
Ku každej objednávke. Žiadne Hulu Hulu, ale Real Blessing + Real Boost. Jak píšeme v popisoch + niečo navyše... To Chceš.
Garancia doručenia
Garancia doručenia
Nepoškodeného tovaru. Fakt dávame pri tom balení bacha. Iba Ivana nedáva bacha. Ale Ivana u nás nerobí s tovarom čiže...
Sme slovenská firma
Sme slovenská firma
Nákupom u nás pomáhate slovenským firmám, grafikom, agentúram, marketérom, no proste všetkým tunajším makačom :-)

Podrobný popis

Vitajte vo vesmíre plnom dobrodružstva a nezvyčajných bytostí s naším stojanom na mobil so vzorom Groota zo Strážcov Galaxie! Tento originálny dizajn prinesie do vášho každodenného života trochu magického kúzla a šarmu tohto milovaného galaktického hrdinu.

Okrem estetického pôvabu je tento stojan na mobil aj praktický. Poskytuje stabilnú oporu vášmu zariadeniu, čo umožňuje pohodlné sledovanie videí, hranie hier alebo sledovanie sociálnych médií bez obáv o pád vášho smartfónu.

Urobte svoj smartfón jedinečným a prebodnite svoj štýl s naším stojanom na mobil so vzorom Groota zo Strážcov Galaxie. Každý pohľad na váš telefón bude pripomínať všetky nezabudnuteľné dobrodružstvá, ktoré ste zažili vo vesmíre!

Dodatočné parametre

Kategória: Voľný čas
Téma: Marvel VS DC
Voľný čas: Stojany na mobil

blobid0