Stojan - Harry Potter - Rokfort Expres

Kód: 1174
Neohodnotené
Značka: GG/GOD
17,90 €
Skladom
Možnosti doručenia

Pošlite svoj mobil na Rokfort. Aspoň na chvíľu.

Rovnako ako vy, aj ja čakám na list z Rokfortu, že som prijatý. Medzi tými násťročnými by som asi vyzeral divne, ale určite by som to riskol. Čo ale robiť v takej chvíli, keď príde pozvánka len Vášmu mobilu? Maká pre nás, na čom len chceme, tak mu to doprajeme a necháme ho odviezť sa na takomto parádnom rokfortskom exprese.

Udržujte mimo závistlivých ľudí, ktorí nedostali oznámenie o prijatí na rokfort a mimo vody.

Romery prduktu sú:  15 cm X 11 cm

Detailné informácie

Rýchle dodanie
doprava zdarma nad 65€
Kuriéri to dotiahnu cez Vašich psov a susedy až k Vám... Dokonca Vás aj oblečú a pochvália. Ale to vlastne robí len kuriér Milan. Milan je riadne číslo.
Darček zdarma
A k tomu darček zdarma
Ku každej objednávke. Žiadne Hulu Hulu, ale Real Blessing + Real Boost. Jak píšeme v popisoch + niečo navyše... To Chceš.
Garancia doručenia
Garancia doručenia
Nepoškodeného tovaru. Fakt dávame pri tom balení bacha. Iba Ivana nedáva bacha. Ale Ivana u nás nerobí s tovarom čiže...
Sme slovenská firma
Sme slovenská firma
Nákupom u nás pomáhate slovenským firmám, grafikom, agentúram, marketérom, no proste všetkým tunajším makačom :-)

Podrobný popis

Vitajte v kúzelníckom svete Harryho Pottera s naším úžasným stojanom na mobil so vzorom Rokfortského expresu! Tento stojan nesie dávku kúzelníckej atmosféry a prenáša Vás priamo do sveta kúzel a dobrodružstiev.

Slávny Rokfortský expres, legendárny vlak, ktorý prenáša mladých kúzelníkov do školy čarodejníctva a čarovania - Rokfortu. So symbolikou vlaku a jeho historickým významom v kúzelníckom svete, tento stojan pridáva vášmu zariadeniu záhadnú a fascinujúcu atmosféru.

Okrem toho, že je tento stojan esteticky príťažlivý, je aj veľmi funkčný. Umožňuje vám držať váš smartfón v stabilnej polohe, čím zabezpečuje pohodlné sledovanie videí, čítanie správ alebo videohovory bez rizika pádu vášho zariadenia.

Buďte súčasťou sveta kúzel a dobrodružstiev s naším stojanom na mobil so vzorom Rokfortského expresu. Pripomeňte si legendárne okamihy z Harryho Pottera a prenesťe sa do kúzelného sveta plného tajomstiev a nekonečných dobrodružstiev!

Dodatočné parametre

Kategória: Voľný čas
Téma: Harry Potter
Voľný čas: Stojany na mobil

blobid0