Stojan - Mačka

Kód: 1186
Tip
Neohodnotené
Značka: GG/GOD
17,90 €
Skladom
Možnosti doručenia

Nepreháňaš to trochu s tým mobilom? Davaj tu ten mobil, pekne sa upokojíme a tu ho položíme, hej? A zabudni, že si ma niekedy v živote videl. Mačka v obleku so zbraňou predsa nie je nič nezvyčajné. Mačky sú všeobecne tým známe, že Ťa okradnú o Tvoju dušu, teda mobil. Nebudeme si robiť komplikácie.

Udržujte mimo dosahu uhoriek položených len tak svojvoľne na zemi a vody.

Romery prduktu sú:  21 cm X 9,5 cm

Detailné informácie

Rýchle dodanie
doprava zdarma nad 65€
Kuriéri to dotiahnu cez Vašich psov a susedy až k Vám... Dokonca Vás aj oblečú a pochvália. Ale to vlastne robí len kuriér Milan. Milan je riadne číslo.
Darček zdarma
A k tomu darček zdarma
Ku každej objednávke. Žiadne Hulu Hulu, ale Real Blessing + Real Boost. Jak píšeme v popisoch + niečo navyše... To Chceš.
Garancia doručenia
Garancia doručenia
Nepoškodeného tovaru. Fakt dávame pri tom balení bacha. Iba Ivana nedáva bacha. Ale Ivana u nás nerobí s tovarom čiže...
Sme slovenská firma
Sme slovenská firma
Nákupom u nás pomáhate slovenským firmám, grafikom, agentúram, marketérom, no proste všetkým tunajším makačom :-)

Podrobný popis

Vitajte v našej zábavnej kolekcii stojanov na mobil s nezameniteľnou témou - mačka so zbraňou, ktorá na vás mieri so slovami: "Polož ten mobil tu". Tento originálny stojan na mobil je perfektným doplnkom pre každého, kto miluje mačky a má rád vtipné a zábavné príslušenstvo.

Vyrobili sme tento stojan na mobil s najvyššou starostlivosťou o detaily a kvalitu. Je vyrobený z odolných materiálov, ktoré zabezpečujú pevnosť a stabilitu, čo znamená, že váš telefón bude v bezpečí a na dosah ruky. Okrem toho je dizajn stojana ergonomicky navrhnutý, aby poskytoval stabilnú podporu a umožňoval pohodlné sledovanie obsahu na vašom zariadení.

Tento stojan na mobil so šarmantnou mačkou so zbraňou je ideálnym darčekom pre všetkých milovníkov mačiek a originálnych doplnkov. Doprajte si svoju dávku zábavy a pridajte svojmu telefónu štýlový a zábavný nádych s naším stojanom na mobil!

Dodatočné parametre

Kategória: Voľný čas
Téma: Fun
Voľný čas: Stojany na mobil

blobid0