Stojan - Star Wars - Dark Side

Kód: 1177
Tip
Neohodnotené
Značka: GG/GOD
17,90 €
Skladom
Možnosti doručenia

Oukej, všetci vieme, čo na mobile prezeráte, keď sa nik nedíva. Proste úplný dark side a v Star Wars máte najobľúbenejšiu postavu Jabbu Hutta. Pokojne vyjdite s farbou von a ukážte všetkým svoj badass dark side stojan na mobil, aby bol v súlade s Vašou históriou prehliadania.

A máte radi Star Wars? O to lepšie. U nás sa to dá spojiť.

Udržujte mimo rytierov rádu Jedi a mimo vody.

Romery prduktu sú:  15 cm X 11,5 cm

Detailné informácie

Rýchle dodanie
doprava zdarma nad 65€
Kuriéri to dotiahnu cez Vašich psov a susedy až k Vám... Dokonca Vás aj oblečú a pochvália. Ale to vlastne robí len kuriér Milan. Milan je riadne číslo.
Darček zdarma
A k tomu darček zdarma
Ku každej objednávke. Žiadne Hulu Hulu, ale Real Blessing + Real Boost. Jak píšeme v popisoch + niečo navyše... To Chceš.
Garancia doručenia
Garancia doručenia
Nepoškodeného tovaru. Fakt dávame pri tom balení bacha. Iba Ivana nedáva bacha. Ale Ivana u nás nerobí s tovarom čiže...
Sme slovenská firma
Sme slovenská firma
Nákupom u nás pomáhate slovenským firmám, grafikom, agentúram, marketérom, no proste všetkým tunajším makačom :-)

Podrobný popis

Vstúpte do galaxie vojnových hviezd s naším úžasným stojanom na mobil so vzorom Stormtroopera, ktorý ohlasuje príchod Temnej Strany! Tento stojan prináša silu Impéria priamo do vášho každodenného života.

Naša detailne vyrezávaná dioráma zobrazuje legendárneho Stormtroopera z ikonickej série Star Wars s jeho päsťami zdvihnutými hore a na prstoch jeho ruky jasným vytetovaním Dark Side. Symbolika temnoty a impozantná postava Stormtroopera dodávajú vášmu smartfónu nezameniteľný štýl a osobitosť.

Okrem toho, že je tento stojan vizuálne pútavý, je aj praktický. Poskytuje stabilnú podporu vášmu zariadeniu, čím umožňuje pohodlné sledovanie videí, čítanie správ alebo videohovory bez rizika pádu.

Buďte súčasťou galaktických konfliktov so stojanom na mobil so vzorom Stormtroopera. Pripomeňte si sily Temnej Strany a staňte sa súčasťou vzrušujúceho sveta Star Wars pri každom použití vášho smartfónu!

Dodatočné parametre

Kategória: Voľný čas
Téma: Star Wars
Voľný čas: Stojany na mobil

blobid0