Stojan - Witcher Divoký Hon

Kód: 1155
Neohodnotené
13,60 €
Skladom
Možnosti doručenia

Nechajte svoj mobil meditovať.

A to Váš mobil ani nemusí hľadať žiadne ohnisko, kde by pochilloval. Vieme, že je to pomerne vyťažený pomocník pre každého jedného z nás, tak si nechajte nabíjať v noci na takomto parádnom stojančeku inšpirovaným našim obľúbeným Witcherom.

Rovnako ako v prvých herných zaklínačoch, Geralt toho veľa nenaplával, tak aj stojan držte mimo vody, aby bol stojan paradoxne fresh :D

Rozmery produktu sú: 23 cm X 12 cm.

Detailné informácie

Rýchle dodanie
doprava zdarma nad 65€
Kuriéri to dotiahnu cez Vašich psov a susedy až k Vám... Dokonca Vás aj oblečú a pochvália. Ale to vlastne robí len kuriér Milan. Milan je riadne číslo.
Darček zdarma
A k tomu darček zdarma
Ku každej objednávke. Žiadne Hulu Hulu, ale Real Blessing + Real Boost. Jak píšeme v popisoch + niečo navyše... To Chceš.
Garancia doručenia
Garancia doručenia
Nepoškodeného tovaru. Fakt dávame pri tom balení bacha. Iba Ivana nedáva bacha. Ale Ivana u nás nerobí s tovarom čiže...
Sme slovenská firma
Sme slovenská firma
Nákupom u nás pomáhate slovenským firmám, grafikom, agentúram, marketérom, no proste všetkým tunajším makačom :-)

Podrobný popis

Vitajte v našej exkluzívnej kolekcii stojanov na mobilný telefón s témou Zaklínača! Predstavujeme vám náš štýlový stojan, ktorý je inšpirovaný slávnou sériou Zaklínač a jej výnimočnými postavami, Geraltom z Rivie, Cirillou a kráľom divokého honu.

Tento stojan na mobilný telefón nie len praktickým doplnkom, ktorý vám umožní pohodlne sledovať obsah na vašom zariadení, ale tiež vám prináša dávku fantasy a dobrodružstva priamo na váš pracovný stôl alebo nočný stolík. Geralt z Rivie, Ciri a kráľ divokého honu zdobia tento stojan svojou charizmou a odhodlaním.

Kráľ divokého honu, známy aj ako Eredin Bréacc Glas, je jednou z najznámejších postáv zo sveta Zaklínača. Ako vodca Driád, tajomného a nebezpečného elfieho klanu, má kráľ divokého honu mnoho tajomstiev a temných plánov. Jeho úlohou je ochrániť elfie kráľovstvo Aen Elle a dosiahnuť svetovú dominanciu.

S naším stojanom na mobil s Geraltom, Cirillou a kráľom divokého honu si môžete svoje zariadenie elegantne usadiť do správnej pozície a zároveň ho zdobiť štýlovým a originálnym spôsobom. Ideálny pre fanúšikov Zaklínača, ktorí chcú svoje zariadenie personalizovať a prezentovať svoju lásku k tejto epickému fantasy svetu.

Vyberte si náš stojan na mobil s Geraltom, Cirillou a kráľom divokého honu a pridajte trochu kúzla a dobrodružstva do svojho každodenného života! Buďte hrdinami aj vo svete digitálnych technológií s naším štýlovým stojanom na mobilný telefón Zaklínača.

Dodatočné parametre

Kategória: Voľný čas
Téma: Zaklínač
Voľný čas: Stojany na mobil